Dva z komentářů, které nám udělaly velkou radost:-) Děkujeme

"Satyi, moc vas zdravime do Ruska (jestli porad cestujete) a chci moc podekovat za vase audio CDecka. Po ceste od more jsme si konecne v klidu poslechli to z 2017, mooooc jsme si to uzili a uplne nam to upgradovalo cestu:) Ujeli jsme ubohych 2500km, ale mame pocit, ze jsme to procestovali s vami :-)"

"Vaše rozprávanie o ceste cez pol sveta je kráááásne. Počúvam CD už druhý raz a dlouuuhááá cesta z Kohoutova do Nitry mi pri ňom skvele ubehla. Pustila som ho a únava bola preč. Vďaka."

Objednejte si naši audioknihu:-)

Vyplňte, prosím, formulář a my vám obratem pošleme bližší informace

Audio CD

CD Deník z Cesty přes půl Světa
Téměř tři hodiny vyprávění o neuvěřitelné cestě do Mongolska a zpět přes Střední Asii a Kavkaz. Po vlastní ose. Dva lidé, 33.595 km, 120 dní, 16 zemí. 
Autor: Yakeen J. Helus, 2017
Celkový čas: 2 h 52 min.
Audiokniha, mluvené slovo, formát MP3. 

"CD se dobře poslouchá, je vtipné a nejen cestovatelé se dozví spoustu toho, co je může potkat v 16 státech Evropy a Asie. Vyprávění o cestě, osobní zpovědi i závěrečná statistika... Téměř tři hodiny dobré zábavy. "

  • Co jsme o CD a naší cestě říkali v Českém rozhlasu? Poslechněte si 40 minutový záznam
CD Cesty perské
Vyprávění o cestě do Íránu a zpět přes Balkán. Vyprávění o cestě delší než 20 tis kilometrů, o cestě krásnější než jsme si dovedli představit. O neuvěřitelné Íránské pohostinnosti, kultuře a krajině. A o dalších 15 zemích, které jsme cestou projeli. Na CD je nahráno také 27 fotografií s popisky - pro ilustraci:-)
Autor: Yakeen J. Helus, 2018
Celkový čas: 1 h 36 min.
Audiokniha, mluvené slovo, formát MP3. 
 
Jak CD objednat? 
Vyplňte formulář na této stránce a zaškrtněte variantu, kterou jste zvolili
Pro vás, kdo už jste majitelé našeho prvního CD nabízíme možnost, že když nám napíšete, kde jste si CD Deník z Cesty přes půl světa koupili, kde jste ho poslouchali a hlavně jak se vám líbilo, dostanete na CD Cesty perské slevu 50,- Kč. Co vy na to?
 
Jak zaplatit?
Číslo účtu, kam můžete poslat platbu je: 2100096862/2010 (Fio).
Do poznámky pro příjemce vepište: Audio CD a "vaše jméno".
 
Proč koupit?
Podpoříte tak vznik knihy s Yakeenovo nejlepšími povídkami a cestopisy za posledních několik let. Peníze z prodeje CD si šetříme na splnění tohoto snu:-) Ale to je jen jeden důvod. Ten druhý, a určitě důležitější je, že to je zkrátka dobrý nápad, protože ty CDčka jsou fakt dobrý:-)
Děkujeme za vaši podporu, Satya a Yakeen

 

Kontakt

Yakeen J. Helus

Yakeen +420 608 407 802
Satya + 420 734 271 003

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode